Na samodzielnym stoisku zaprezentowaliśmy nasz bogaty asortyment ziół i herbat. I nie jest zaskoczeniem, że surowce naturalne, zioła i ich mieszanki wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Natura przekonuje i trafia w gusta 😊. Wymieniliśmy dużo doświadczeń i spostrzeżeń z obecnymi klientami jak również staraliśmy się zainteresować naszą ofertą nowych, potencjalnych odbiorców.

Tegoroczne targi BIOFACH i VIVANESS przyciągnęły blisko 50 000 odwiedzających. Stoiska chętnie i z dużym zainteresowaniem odwiedzali przedsiębiorcy, dystrybutorzy, hurtownicy i detaliści.

Szeroka i bardzo zróżnicowana  oferta targów była dostosowana do najbardziej wymagających odbiorców.

Od wielu już lat obserwujemy, że największą popularnością cieszyły się produkty wegańskie i wegetariańskie oraz żywność przetwarzana w jak najmniejszym stopniu.

Ogrom owoców i warzyw – świeżych i suszonych, serów, soków, wędlin i najróżniejszego pieczywa – to tylko kropla w morzu bogactwa ofertowego. Trzeba to zobaczyć na żywo, doświadczyć, uraczyć podniebienie, by odczuć całą atmosferę i wydźwięk targów Biofach.

Tegoroczne targi już za nami, więc pozostaje tylko kontynuować to, co sprawia nam przyjemność i pozwala dostarczać Państwu bogactwa z Natury – czyli piękne i urzekające aromatem zioła z naszych pól i łąk.