13. JARMARK ŻUBRA Pachnący Puszczą 14.07.2019

Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy do amfiteatru w Hajnówce na Jarmark Żubra, na którym zaprezentujemy nasze produkty w postaci ekologicznych herbatek owocowo-ziołowych, mieszanek przyprawowych i przypraw jednorodnych oraz przedstawimy bogatą ofertę ziół.

Zaprosimy Państwa na warsztaty, na których będą Państwo mogli sporządzić własny kosmetyk ziołowy oraz na warsztaty komponowania własnych mieszanek/herbat owocowo-ziołowych.

Najmłodszym gościom imprezy zaproponujemy konkurs plastyczny: "Zioła wokół nas". Chcielibyśmy, aby najmłodsi uczestnicy Jarmarku Żubra mieli również możliwość "zbliżenia " się do tematu zielarstwa, zbioru ziół i bacznego przyglądania się temu, co jest wokół nas. Oprócz podstawowych informacji o ziołach, chcielibyśmy pobudzić wrażliwość dzieci w postrzeganiu natury oraz zbudować świadomość bliskości człowieka z naturą. Każde dziecko otrzyma drobny upominek na pamiątkę tego wydarzenia.

Na stoisku RUNO będzie można spróbować masła ziołowego oraz orzeźwiających napojów owocowo-ziołowych i lemoniady na bazie mięty.
Poza tym, na stoisku będzie udostępniony kącik z informacjami ogólnymi o firmie, ulotki, foldery oraz podstawowymi informacjami na temat ziół i tradycji jej zbierania.

Oprócz atrakcji bezpośrednio na stoisku RUNO, będą też przeprowadzone ze sceny 2 konkursy z nagrodami: rozpoznawanie ziół na podstawie "żywych" eksponatów oraz konkurs z zakresu zielarstwa.

Atrakcją imprezy będzie "Zielarz" i "Zielarka" przechadzający się wśród uczestników i gości Jarmarku.

Do zobaczenia! :-)
 
 


Białowieski Kiermasz Produktów Lokalnych 21.06.2019

W sobotę 21.06.2019 r. odbył się Białowieski Kiermasz Produktów Lokalnych. Dopisała pogoda oraz licznie odwiedzający stoisko promocyjne regionu Puszczy Białowieskiej!
 
 


Targi 06-08.03.2019

W dniach 6-8 marca odbyły się targi żywności ekologicznej w miejscowości Czechowice-Dziedzice zorganizowane przez hurtownię Sorel, w których mieliśmy zaszczyt uczestniczyć.


Relacja z targów BIOFACH 2019

Wzorem lat ubiegłych, w tym roku również nie mogliśmy sobie odmówić przyjemności udziału w targach Biofach w Norymberdze. Tym bardziej, że w roku bieżącym targi żywności ekologicznej Biofach świętowały swoje 30 urodziny. W 11 halach wystawowych w Norymberdze w dniach 13-16.02.2019 swoje produkty zaprezentowało 2.989 wystawców z 95 krajów. (źródło: BioKurier.pl)
Czytaj więcej: KLIKNIJ


Targi BIOFACH 2019

Już niedługo, co raz bliżej... Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia stoiska Runo na międzynarodowych targach żywności ekologicznej BIOFACH w Norymberdze w Niemczech (13-16.02.2019 r). Więcej informacji: CZYTAJ


Targi BIOFACH 2018

W dniach 14-17 luty 2018 r. zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Międzynarodowych Targach ekologicznych produktów BIOFACH w Norymberdze w Niemczech.
Firma Runo będzie obecna na targach jako wystawca w hali 4A na stoisku nr 321.


Międzynarodowe Targi Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA

W dniach 8-9 grudnia 2017 r. firma Runo po raz kolejny wzięła udział w Międzynarodowych Targach Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA w G2A Arena CWK WP w Jasionce koło Rzeszowa.

W tegorocznej imprezie wzięło udział ponad 130 wystawców z Polski i zza granicy, którzy prezentowali szeroką gamę produktów ekologicznych , m. in. herbaty, przyprawy, miody, wędliny, sery. Ekogala cieszyła się wielkim zainteresowaniem zarówno wśród zwiedzających, jak i wystawców. W ramach imprezy odbyły się konferencje, degustacje, pokazy gotowania i rękodzieła związane ze świętami Bożego Narodzenia, a także panele edukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Przy stoisku Runo zwiedzający mieli okazję spróbować ekologiczną herbatkę Egzotyczną, otrzymać próbki Pieprzu ziołowego Białowieskiego wytwarzanego według własnych receptur z najwyższej jakości składników naturalnych, a także poznać aromat wybranych mieszanek przyprawowych.

Udział w tegorocznych targach zaliczamy do udanych ze względu na dużą liczbę osób odwiedzających nasze stoisko, jak również doskonałą okazję do zawierania nowych kontaktów handlowych.

Dziękujemy wszystkim zwiedzającym za poświęcony czas i ogromne zainteresowanie ofertą naszej firmy i z niecierpliwością oczekujemy spotkania z Państwem za rok :-)